icon

Driver Talent

7.1.28.86 için
Windows

3.0

1

Sürücülerinizi güncel tutmanın hızlı ve kolay bir yolu

76.2k

Bu uygulamayı oyla

Sürücülerinizi her daim güncel tutmak bitmek bilmeyen bir iştir. Size bu konuda yardımcı olmak için Driver Talent gibi uygulamalar vardır. Driver Talent bilgisayarınızdaki temel bilgileri toplayan ve bu bilgileri sürüclerinizin her birini ve hepsini güncel tutmak için kullanılan faydalı bir araçtır.

Driver Talent'ı kullanmak çok kolaydır: uygulamayı açtığınızda kontrolleri kullanan bütün cihazları otomatik olarak tarayacaktır. Bu analizden sonra, en son versiyonları çevrimiçi olarak kontrol edecektir. Sadece birkaç saniye içinde, güncellenmesi gereken her bir öge ile ilgili detaylı bir liste görürsünüz, bunun yanısıra güncellemeleri bulabileceğiniz farklı sitelerin de bağlantıları bulunur.

Driver Talent, bilgisayarda oyun oynamayı sevenler için de gerçekten kullanışlı ekstra özellikler sunar. 'Oyun Bileşenleri' alt menüsünde yüklemeden sonra oyun tecrübenizi son derece artıracak ögeler hakkında daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

Tek tek sürücü güncellemeleri aramayı bırakın ve bunun yerine Driver Talent kullanarak geri kalan zamanınızı daha iyi şeyler yapmaya harcayın.
X